Ecopayz’e Banka Havalesi ile Neden Yatırım Yapılmıyor?

By Bahis Haberleri

Ecopayz hesaplarına, internet alışverişlerinde ve ödeme, para yatırma işlemi gerektiren pek çok sitede ihtiyaç duyulabilir. Ödeme işlemlerini çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bu sanal cüzdan, kullanılması durumunda bonuslar da verebilmektedir. Böylelikle kullanıcılar ürün satın alırken aynı zamanda ekstra elde edebilmektedir. İnternet üzerinde işlem gerçekleştirecek kullanıcıların akıllarında, ecopayz’e banka havalesi ile neden yatırım yapılmıyor? sorusu var. Birçok sebep, kullanıcıların aklına bu sorunun takılmasına neden olabilir.

Ecopayz Nedir?

Ecopayz, bir tür sanal cüzdan uygulaması olarak hizmet vermektedir. Sanal hesabınızdaki paraya ulaşabilmek için EcoCard’lar da tasarlanmıştır. Bu kartlar doğrudan hesabınıza bağlıdır ve işlem gerçekleştirme açısından pek çok kolaylık sağlayabilmektedir.

Bu kartları kullanarak ATM’lerden de para çekme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet üzerinde işlem yapabilmek için de, hesabınızın temassız işlem özelliğini kullanabilirsiniz. En çok kullanılan ödeme yöntemleri arasında yerini alan Ecopayz, neredeyse her online alışveriş platformunda kullanıma açıktır. Bununla da kalmayıp, ödeme ve para çekme işlemi gerçekleştirebildiğiniz her türlü sitede, Ecopayz kullanılabilmektedir.

Ecopayz Kullanımının Sağladığı Ayrıcalıklar

Ecopayz kullanımının sağladığı birtakım avantaj bulunmaktadır. Özellikle online işlemlerinizde, daha güvenilir bir alışveriş gerçekleştirebilme özelliğine sahip bu sanal cüzdanın sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

Ödeme yöntemlerinin çoğundan daha hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirebilmek.

  • 2 adımlı doğrulama fonksiyonuyla tüm işlemlerinizde tam güvenlik elde etmek.
  • Akıllı cihazlarınızdan, hesabınıza kolayca ulaşabilme ve işlem yapabilme.
  • Sanal alışveriş sitelerinde ve daha sayısız sitede işlem gerçekleştirebilme kapasitesi.
  • Promosyonlar ve sistem kullanıldığında, kullanıcının elde ettiği bonuslar.

Tüm bu avantajları elde edebilmek adına yalnızca, bir Ecopayz hesabı oluşturmanız yeterli.

Ecopayz’e Havale İle Para Yatırma Ve Para Transferleri

Ecopayz’e havale yöntemiyle para yatırabilmek için bir banka hesabınız olması yeterlidir. EcoAccount hesabınıza girerek, uluslararası banka havalesi seçeneğini tercih ederek havale işlemine başlayabiliyorsunuz.

Önünüze gelen menüden para yatırmak istediğiniz hesabı ve para birimini seçtikten sonra banka hesap detaylarınızı girerek işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. İşleminizin iptal olmaması veya herhangi bir hatanın boy göstermemesi için bilgilerinizin doğruluğu ve kesinliği önemlidir. Zira, kullanıcı bilgilerinizdeki küçük bir hata, işleminizin iptal olmasına yetecektir.

Ecopayz’e Havale İle Para Yatıramayı Engelleyen Sebepler

Ecopayz’e havale yöntemiyle para yatıramıyorsanız, kişisel banka hesabınızla alakalı bir problem olabilir. Kartınız kullanıma kapalıysa veya herhangi bir şekilde işlem yapma yetisinden maruz bırakılmışsa, bu işlem gerçekleştirilemeyecektir. Bazı bankalar, internet üzerinden işlem yapma kabiliyetine açık değildir ve ancak kullanıcının, bu özelliği aktif etmesiyle işlem yapılabilmektedir.

Ayriyeten, havale yöntemiyle yatırılan paranın hesabınıza geçmesi 1 ile 4 gün arasında vakitlerde bekleme süresi gerektirmektedir. Bu uzun bekleme süresi de, pek çok kullanıcının bir hatayla karşılaştığını düşünmesine sebep olabilmektedir. Maksimum süre olan 4 gün içerisinde, paranız, kesin olarak hesabınıza aktarılacaktır. Eğer işlem gerçekleştirdiyseniz ve paranız hesabınıza geçmediyse endişe etmenize gerek yoktur; 4 gün içerisinde paranıza ulaşabileceksiniz.


Yorum yapın